vmsat.com.ua
(098) 215-25-32 (063) 739-36-60 Вт—Сб 10:00—18:00, Нд 10:00–16:00
Кошик 0 0 грн.

Безкоштовна доставка від
2 500 грн

Доступні
способы
оплати

Більше
1 000+
товарів

ТВ тюнера

У наявності
1 313 грн.
У наявності
345 грн.
У наявності
320 грн.
У наявності
413 грн.
У наявності
431 грн.
У наявності
2 423 грн.
У наявності
538 грн.
У наявності
1 311 грн.
У наявності
368 грн.
У наявності
288 грн.
У наявності
312 грн.
У наявності
285 грн.
У наявності
314 грн.
У наявності
1 478 грн.
У наявності
1 538 грн.
У наявності
2 521 грн.
У наявності
1 090 грн.
У наявності
1 090 грн.
У наявності
295 грн.
У наявності
330 грн.
У наявності
334 грн.

ТВ тюнера - супутникові та ефірні приймачі.

ТВ тюнер спільно з телевізійною антеною призначений для прийому програм цифрового телебачення. Тюнер здатний приймати трансляцію, мовлення якої здійснюється з супутника або через наземний ефір. Це пристрій знайомий кожному, хто не уявляє своє життя без телевізійного контенту, часто проводить час біля екрану телевізора вдома або під час відпочинку на дачі.

Основні вимоги до ТВ тюнера - стабільність в роботі, зручність в налаштуваннях та управлінні, хороша чутливість вхідного ВЧ блоку.

Сучасні телевізійні приставки в залежності від конфігурації можуть підключатися:

 • до телевізора;
 • до монітора;
 • до проектора;
 • до комп'ютера чи ноутбука;
 • до Андроїд смартфону або планшету.

Представлені на ринку ТВ тюнера діляться на 3 види:

 • ресивери для супутникового ТБ з підтримкою стандартів DVB-S і DVB-S2;
 • тюнера для ефірного ТБ стандарту DVB-T2;
 • кабельні приставки з підтримкою стандарту DVB-C.

Тому новий ТВ тюнер успішно справляється з роллю основного мультимедійного центру розваг, навколо якого збираються члени всієї родини. Модельний ряд тюнерів відрізняється широким розмаїттям, ділиться залежно від характеристик:

 • від виду сигналу (супутниковий, ефірний, кабельний);
 • від дозволу вхідного сигналу (стандартне, HD, 4К);
 • від можливості декодування сигналу (FTA, з картоприемниками, з шахтами під CI модуля);
 • від способу підключення до Інтернет (через Wi-Fi або Ethernet порт);
 • від габаритних розмірів;
 • від ціни ТВ тюнера.

Також важливим фактором при виборі телевізійної приставки буде потужність процесора і операційна система, під управлінням якої працює ТВ тюнер.

Як вибрати і купити ТВ тюнер?

Критерії підбору телевізійного тюнера не відрізняються високою складністю, але вимагають невеликої підготовки, і залежать від завдань покупця. Сучасні ТВ тюнера виробляються здебільшого в Китаї, незалежно від бренду - Amiko, Galaxy Innovations, Openbox, Sat-Integral, UCLAN і ін. З представлених на українському ринку тільки ТВ тюнера Vu + розробляються і збираються в Південній Кореї. Але зараз якість китайських супутникових і ефірних ресиверів досить висока, в більшій мірі залежить від самого бренду. Так ТВ тюнера під торговими марками Amiko, Openbox, Denys, T2Box більш надійні в роботі, ніж продукція Galaxy Innovations, Sat-Integral, Tiger, World Vision.

Визначимо кілька важливих параметрів, на які варто звернути увагу при виборі ТВ тюнера:

 • Діагональ телевізора. Якщо ТВ тюнер планується підключати до телевізора з діагоналлю вище 43 дюймів, то відразу вибір тюнера фокусуємо на моделях верхнього цінового діапазону. Саме їх схемотехніка і комплектуючі дозволять виводити зображення високої якості на екран телевізора. На великих діагоналях дуже помітні всі недоліки і артефакти, властиві дешевим ТВ тюнерів. Так, за такі тюнера доведеться заплатити трохи більше, але якість зображення і відповідно задоволення від перегляду телевізора будуть на порядок вище.
 • Розмір тюнера. Багато хто хоче, щоб основним елементом інтер'єру приміщення був телевізор, а телевізійна приставка не впадала в очі. У такому випадку варто звернути увагу на габарити приймача, можливість його прихованої установки. Саме на останній роблять акцент деякі виробники, комплектую тюнера спеціальним кріпленням для прихованої установки і виносним «вічком».
 • Процесор, а точніше продуктивність. Якщо у ваших планах переглядати тільки 1-2 каналу, використовувати ТВ тюнер в фоновому режимі, то цей пункт можете пропустити. Інший варіант це багатозадачність - прийом супутникового сигналу з декількох супутників, постійне перемикання між каналами, використання ресивера в якості мультимедійного центру. Для таких випадків продуктивністю тюнера слід замислитися. Вибір варто звернути на високоефективні моделі під управлінням Linux з оболонкою Enigma2.
 • Сигнал, що приймається. Тут все просто. Приймаємо сигнал з супутника - вибираємо супутниковий тюнер, приймаємо сигнал з наземного ефіру - вибираємо Т2 тюнер, для кабельного прийому - кабельну приставку.

Який ТВ тюнер купити для прийому супутникового і Т2 сигналу?

Що робити, якщо планується прийом всіма доступними каналами - супутникового і Т2 мовлення, кабельного телебачення? Відповідь на поверхні - вибираємо комбінований ТВ тюнер (гібридний), як правило, такі моделі в своєму назву мають приставку Combo.

В інтернет-магазині vmsat.com.ua представлені тільки найвдаліші конфігурації для комбінованого (гібридного) прийому:

 • uClan Ustym 4K PRO;
 • Denys H.265 Pro Combo;
 • AMIKO Mini Combo Extra;
 • GI HD Spark 3 Combo;
 • Openbox SX9 Combo HD;
 • ZGEMMA H5

та інші.

Гібридні конфігурації здатні замінити кілька пристроїв відразу. Ціна на гібридні ТВ тюнера вище середньої, незалежно від марки, так як це більш складні і функціональні пристрої.

Чому зручно купувати ТВ тюнер в vmsat.com.ua?

Інтернет-магазині vmsat.com.ua працює з 2011 року. Через нас пройшло безліч ТВ тюнерів, які ми постійно тестували, вивчали можливості. Своїм покупцям ми намагаємося продати не просто ТВ тюнер, а підібрати найбільш підходящий варіант ТВ приставки. Вивчаємо потреби - пропонуємо реалізацію за оптимальну ціну.

Всі ТВ тюнера, представлені в нашому магазині, мають тривалу гарантію.

Для покупців передбачена швидка доставка по Києву і Україні: Дніпро, Полтава, Харків, Одеса, Чернігів, Херсон, Львів та інші населені пункти. Постійні клієнти отримують знижку.