vmsat.com.ua
Кошик 0 0 грн.

Безкоштовна доставка від
2 500 грн

Доступні
способы
оплати

Більше
1 000+
товарів

Повербанки

Заряджайте свої електронні пристрої в дорозі за допомогою павербанку

Павербанк - це компактний і портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати різні електронні пристрої, включаючи ноутбуки, планшети та смартфони. Під час подорожей або в інших ситуаціях, коли ми не маємо під рукою зарядного пристрою для телефону, цей пристрій є дійсно необхідним.

На які особливості варто звернути увагу при покупці павербанка?

Важливо добре знати технічні характеристики павербанку перед покупкою. Насамперед, йдеться про його пропускну спроможність. На нашому сайті ви можете придбати павербанки з відносно невисокою ємністю, яка починається від 6000 мАг. Існують різні версії з ємністю менше 2000 мАг. Ці моделі часто компактні і мають форму брелока або подібного аксесуару.

З іншого боку, ви можете придбати потужні павербанки, які мають значно більшу ємність, наприклад, павербанк на 40000 мАг, на додаток до версій, які мають ємність 10 000 мАг, 20 000 мАг та 30 000 мАг. Як вибрати, який портативний акумулятор найкраще підійде саме вам?

Нам потрібно буде заряджати відповідні пристрої частіше, пропорційно до ємності пристрою. Якщо батарея в нашому телефоні має ємність 4 000 мАг, ми можемо легко підрахувати, що павербанк повинен мати ємність не менше 8 000 мАг, щоб ми могли зарядити наш телефон як мінімум двічі до повної ємності. Однак, окрім цього, бажано мати певний запас потужності, і в цьому випадку рекомендується використовувати павербанк ємністю не менше 10 000 мАг.

Крім того, при виборі портативного зарядного пристрою слід пам'ятати про наступне:

  • кількість та тип (USB або microUSB) вихідних портів,
  • час зарядки павербанка,
  • сумісність (до яких пристроїв його можна підключати) і чи є павербанк водонепроникним,
  • індикатор зарядки: рідкокристалічний дисплей або світлодіоди;
  • вихідна напруга;
  • вихідний струм: мінімум 1 А (ампер), але рекомендується, щоб розетки мали мінімальний струм 2,1 А. (вони працюють краще, ніж контактна зарядка).

При купівлі портативного акумулятора важливо звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Корпуси найбільш популярних версій - пластикові або металеві. На сьогоднішній день можливе різне використання матеріалу, наприклад

Йдеться про нейлон, АБС-пластик, метал, шкіру, полікарбонат та деякі інші матеріали.

На довговічність павербанка, а також на його косметичний ефект і ціну впливає матеріал, з якого виготовлена упаковка виробу.

Крім того, деякі портативні батареї оснащені сонячною панеллю, яка інтегрована в корпус. Ця функція дозволяє заряджати електронні пристрої без необхідності фізичного підключення до електричної розетки. Без сумніву, це рішення є екологічно чистим, портативним (для використання під час подорожей) та доступним за ціною.

Який портативний зарядний пристрій вибрати?

Шукаючи павербанк, який підійде для зарядки ноутбука, важливо звернути увагу на параметр ємності. Мінімальна потреба - 10000 мАг. Ставки на результати з більшими значеннями майже завжди приносять більший прибуток.

При цьому вихідний струм повинен бути не менше 2 А, а також дуже важливим є підключення пристрою, що стосується того, чи є в комплекті павербанка кабелі, сумісні з адаптерами пристрою. Хороша новина полягає в тому, що ця функція стосується переважної більшості електронних пристроїв.

Зарядка мобільних гаджетів

Звичайно, існують різні способи зарядки мобільних електронних гаджетів, такі як індуктивні зарядні пристрої та автомобільні зарядки. Найголовніше - адаптувати гаджет під свої вимоги, адже це полегшить наше повсякденне життя і не дасть зіткнутися з проблемою розрядженого телефону.

Важливо, що портативне джерело живлення також можна заряджати.

Планшетний комп'ютер, ноутбук, цифровий фотоапарат, фотоапарат, смарт-годинник та автомобільна навігаційна система.